Zahradní jezírka

KOI jezírka

Zahradní jezírka pro KOI, to jsou krásné ryby, špičkové technologie, monitoring a řízení provozu, neotřelý design a snadná obsluha a údržba. Systém jezírka pro chov KOI vyžaduje nekompromisní řešení s důrazem na kvalitu prostředí, protože kvalita vody a její parametry jsou pro úspěšný chov zásadní.

Zdá se vám to příliš složité? Nemusíte se bát. Víme, jak na to.

Koupací jezírka

Přejete si relaxovat u vody, ale při tom být v soukromí vaší zahrady? Nerušeně zkoumat hlubiny nebo se brouzdat mělčinami? Dovádět s dětmi či si kondičně zaplavat? A to vše v přírodní a chemicky neošetřené vodě? Koupací jezírko nabízí vše. Jistě, není to bazén, ale kdo by dnes ještě toužil po chemické koupeli ve sterilní nádrži bez jakékoli estetické hodnoty?

Automatizace provozu jezírka

Investovali jste do zahradního jezírka nebo zimoviště, kde chováte hodnotné kapry KOI nebo ostatní ryby, a potřebujete jet na obchodní jednání do zahraničí nebo na dovolenou? Kdo ryby nakrmí a zkontroluje, že všechna zařízení pracují, jak mají? Jak zjistíte v těchto dnech teplotu, obsah kyslíku nebo pH vody ve vašem jezírku? Jednoduše. V rámci našich služeb dodáváme monitorovací systém Senect, který vše zajistí. Pomocí mobilní aplikace budete s vaším jezírkem neustále v kontaktu.

Rekonstrukce a údržba

Jste majiteli jezírka, které nefunguje podle vašich představ? Uvažujete o celkové přestavbě či dílčí rekonstrukci? Nebo jen potřebujete servis a pravidelnou údržbu jezírka, na kterou nemáte čas?

V rámci našich služeb nabízíme:

  • Celkové nebo dílčí rekonstrukce stávajících jezírek
  • Instalaci filtračních systémů
  • Instalaci čerpadel a UV lamp
  • Instalaci aerátorů a vzduchování
  • Instalaci monitorovacího a řídícího systému Senect
  • Pokládku jezírkových fólií
  • Celoroční údržbu jezírka, včetně servisu filtračních technologií. Prodej běžného spotřebního materiálu a přípravků pro údržbu jezírka. Prodej krmiv, biokultur, odchovných nádrží a dalších zařízení pro chov ryb.